ЧЕЛИЧНА ЧЕТКА 26cm

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

675ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Оваа четка е наменета за чистење на базени со керамички плочки. Идеална е за отстранување на алги од дното на базенот. Рачката е изработена од висококвалитетна пластика, додека самата четка е од нерѓосувачки челик. Четката лесно се поврзува со телескопска рачка со пластичен клип кој се наоѓа на самата четка.
Димензии на четка: 26 cm

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ЧЕЛИЧНА ЧЕТКА 26cm
ЧЕЛИЧНА ЧЕТКА 26cm

675ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ЧЕЛИЧНА ЧЕТКА 26cm”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка