ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 9 m

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

1690ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

3 на залиха

Продавница

Цревото се користи за поврзување на подочистачката со системот за филтрација на базенот. 

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 9 m
ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 9 m

1690ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис

Цревото е изработено од полиетилен со сина боја, а тоа го прави флексибилно и отпорно на хемикалии и атмосферски влијанија. Двете страни на цревото завршуваат со пластични адаптери, за полесно поврзување со останатата опрема за чистење. 

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 9 m”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка