ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 9 m

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

2100ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Црево за подочистачка за грижа на Вашиот базен со должина од 9 метри.
Дијаметарот на цревото е 38 mm и е со пластични приклучоци.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 9 m
ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 9 m

2100ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис


Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 9 m”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка