ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 11 m

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

2450ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Црево за подочистачка за грижа на Вашиот базен со должина од 11 метри.
Дијаметарот на цревото е 38 mm и е со пластични приклучоци.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 11 m
ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 11 m

2450ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ЦРЕВО ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – 11 m”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка