ФЛУ pH МИНУС

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

140ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Средство за регулирање на pH вредноста на водата од Вашиот базен.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ФЛУ pH МИНУС

140ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис

Флу pH минус е идеално средство за регулирање на pH вредноста во бараните граници.

Начин на чување и мерки на претпазливост:
Да се чува надвор од дофат на деца, во оригиналното пакување, на собна температура. Не смее да дојде во допир со очи и слузокожни делови. Доколку тоа се случи, веднаш исплакнете ги тие места со вода.

Контрола на квалитетот: контролирано по ISO стандарди.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ФЛУ pH МИНУС”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка