ТЕЧНОСТ ЗА БАЗЕНСКИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР И pH

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

250ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Резервна течност за мини тестер за мерење на нивото на pH вредност и хлор на водата во Вашиот базен.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ТЕЧНОСТ ЗА БАЗЕНСКИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР И pH
ТЕЧНОСТ ЗА БАЗЕНСКИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР И pH

250ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ТЕЧНОСТ ЗА БАЗЕНСКИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР И pH”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка