СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ СО РЕЗЕРВОАР

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

420ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Сунѓерот е наменет за чистење на базени со керамички плочки, до нивото на водата. 

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ СО РЕЗЕРВОАР
СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ СО РЕЗЕРВОАР

420ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис

Главата е изработена од висококвалитетна пластика со заменлив сунѓер. Сунѓерот има абразивен слој на дното, за подобри резултати во чистењето, а има и резервоар за средство за чистење. На главата има пластичен клип, за лесно поврзување со телескопска рачка. 

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ СО РЕЗЕРВОАР”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка