ПРАВА XL БАЗЕНСКА ЧЕТКА

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

920ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Оваа четка е компактибилна за сите базени. Дизајнирана е за чистење на ѕидовите и дното на базенот. Четката е со заоблени рабови за полесно чистење на аглите во базенот. Целата четка е изработена од висококвалитетна пластика. Четката лесно се поврзува со телескопска рачка со пластичен клип кој се наоѓа на самата четка.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ПРАВА XL БАЗЕНСКА ЧЕТКА
ПРАВА XL БАЗЕНСКА ЧЕТКА

920ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис


Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ПРАВА XL БАЗЕНСКА ЧЕТКА”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка