ПРАВА БАЗЕНСКА ЧЕТКА СО АЛУМИНИУМСКА РАЧКА

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

710ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Четката со алуминиумска рачка е наменета за чистење на сите типови на базени, под и над водната површина. Горниот дел од четката е изработен од висококвалитетна пластика, прицврстена со алуминиум. Четката лесно се поврзува со телескопска рачка со пластичен клип кој се наоѓа на самата четка.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ПРАВА БАЗЕНСКА ЧЕТКА СО АЛУМИНИУМСКА РАЧКА
ПРАВА БАЗЕНСКА ЧЕТКА СО АЛУМИНИУМСКА РАЧКА

710ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ПРАВА БАЗЕНСКА ЧЕТКА СО АЛУМИНИУМСКА РАЧКА”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка