ПОЛИФОСФАТ КРИСТАЛИ 1,5 кг за филтер ДОСАЛ

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 1
Напишете рецензија

2200ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Резервна дополна на полифосфат за филтерот ДОСАЛ кој е наменет за спречување на таложењето на бигор во вашите машини за перење алишта, садови како и бојлери. 

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ПОЛИФОСФАТ КРИСТАЛИ 1,5 кг за филтер ДОСАЛ
ПОЛИФОСФАТ КРИСТАЛИ 1,5 кг за филтер ДОСАЛ

2200ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ПОЛИФОСФАТ КРИСТАЛИ 1,5 кг за филтер ДОСАЛ”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка