ПОЛИФОСФАТ КРИСТАЛИ 0,5 кг за филтер ДОСАЛ

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

750ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Полифосфатни кристали 0,5 кг – дополна за ДОСАЛ фитер за машини за перење

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ПОЛИФОСФАТ КРИСТАЛИ 0,5 кг за филтер ДОСАЛ
ПОЛИФОСФАТ КРИСТАЛИ 0,5 кг за филтер ДОСАЛ

750ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис

Полифосфатните кристали се користат за дополна на ДОСАЛ филтерот за машини за перење.
Овие кристали се основната состојка на филтерот ДОСАЛ кој ја омекнува водата со цел елиминирање на бигорот на внатрешната опрема на машините за перење и продолжување на нивниот работен век.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ПОЛИФОСФАТ КРИСТАЛИ 0,5 кг за филтер ДОСАЛ”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка