ПОДОЧИСТАЧКА ГЛАВА

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

815ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Оваа подочистачка глава е наменета за сите типови на базени и одлично ги чисти ѕидовите и дното на базенот.

Правоаголната форма на главата и одличната поставеност на четките ви помагаат поквалитетно да го исчистите базенот. Главата е изработена од висококвалитетна пластика и има метални тегови со цел да стои на дното, а да не испливува на површина.

Четката лесно се поврзува со телескопска рачка со пластичен клип кој се наоѓа на самата четка, како и приклучок со дијаметар од 38 mm за поврзување на црево за подочистачка.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ПОДОЧИСТАЧКА ГЛАВА
ПОДОЧИСТАЧКА ГЛАВА

815ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ПОДОЧИСТАЧКА ГЛАВА”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка