ПОВЕЌЕАГОЛНА БАЗЕНСКА ЧЕТКА

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

1555ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Повеќеаголна базенска четка која е идеална за чистење на сите површини на базенот. Дизајнот ја прави оваа четка идеална за чистење на сите агли на ѕидовите и дното на базенот.
Лесно се поврзува со телескопска рачка со пластичен клип кој се наоѓа на самата четка, а ротирачката платформа помага цревото да не се заплеткува околу четката.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ПОВЕЌЕАГОЛНА БАЗЕНСКА ЧЕТКА
ПОВЕЌЕАГОЛНА БАЗЕНСКА ЧЕТКА

1555ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ПОВЕЌЕАГОЛНА БАЗЕНСКА ЧЕТКА”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка