ОВАЛНА ГЛАВА ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – ЗЕЛЕНА

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

1100ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Овална глава за подочистачка, изработена од висококвалитетна пластика со зелена боја.
Главата е со ротирачка млазница и лесно се поврзува со телескопска рачка со пластичен клип кој се наоѓа на самата четка.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ОВАЛНА ГЛАВА ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – ЗЕЛЕНА
ОВАЛНА ГЛАВА ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – ЗЕЛЕНА

1100ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ОВАЛНА ГЛАВА ЗА ПОДОЧИСТАЧКА – ЗЕЛЕНА”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка