МРЕЖА СО АЛУМИНИУМСКА РАМКА

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

600ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Мрежата со алуминиумска рамка е идеална за отстранување на површинските нечистотии од Вашиот базен, како листови и инсекти.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
МРЕЖА СО АЛУМИНИУМСКА РАМКА
МРЕЖА СО АЛУМИНИУМСКА РАМКА

600ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис

Рамката е во правоаголна форма со заоблени рабови, а мрежата е ситна и длабока. Рачката и рамката се изработени од анодизиран алуминиум. Мрежата и рачката се со плава боја, додека рамката е обоена со бела боја.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “МРЕЖА СО АЛУМИНИУМСКА РАМКА”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка