МИНИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР И pH

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

450ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Мини тестер кој со користење на специјални капки, Ви помагаат да го дознаете нивото на pH вредност и хлор на водата во Вашиот базен.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
МИНИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР И pH
МИНИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР И pH

450ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “МИНИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР И pH”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка