МИНИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР, БРОМ И pH

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0
Напишете рецензија

580ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Мини тестер за хлор, бром и pH вредноста на водата во вашиот базен. 

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
МИНИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР, БРОМ И pH
МИНИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР, БРОМ И pH

580ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис

Повремено е потребно да ги проверувате овие 3 параметри на водата во вашиот базен, со цел подобра грижа и одржување на истиот. Со тестерот се зема примерок од водата и во неа се додава специјална течност која ја обојува базенската вода во зависност од нејзиниот состав. Се што треба да направите е според дадената скала на самиот тестер да ја прочитате вредноста на трите параметри. 

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “МИНИ ТЕСТЕР ЗА ХЛОР, БРОМ И pH”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка