КОМБИНИРАНА ЧЕТКА ЗА БАЗЕН – ПРАВА СО ВАКУУМ

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

910ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Нема на залиха

Продавница

Комбинираната четка е компактибилна за сите базени. Дизајнирана е за чистење на ѕидовите и дното на базенот. Четката е со заоблени рабови за полесно чистење на аглите во базенот. Целата четка е изработена од висококвалитетна пластика. Во неа има ротирачка млазница што ја прави четката лесна за користење. Четката лесно се поврзува со телескопска рачка со пластичен клип кој се наоѓа на самата четка.
Должина на четката: 26 cm.

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
КОМБИНИРАНА ЧЕТКА ЗА БАЗЕН – ПРАВА СО ВАКУУМ
КОМБИНИРАНА ЧЕТКА ЗА БАЗЕН – ПРАВА СО ВАКУУМ

910ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “КОМБИНИРАНА ЧЕТКА ЗА БАЗЕН – ПРАВА СО ВАКУУМ”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка