Електричен разделник Iskra ER-4E

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

139ден    
Бесплатна достава.

• Разделник: 4 еуро утичници
• IP заштита: IP20
• Боја: бeла

За нарачка од KRUSEL E-Store доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 1-3 работни денови
Електричен разделник Iskra ER-4E
Електричен разделник Iskra ER-4E

139ден    
Бесплатна достава.

Опис

• Разделник: 4 еуро утичници
• Напон: 250V
• Номинална фреквенција: 50Hz
• Номинална струја: 10A
• Класа за заштита: II
• IP заштита: IP20
• Максимално оптеретување: 3680W
• Боја: бела

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “Електричен разделник Iskra ER-4E”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка