ДИСПЕНЗЕР ЗА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ТАБЛЕТИ

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

340ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Пловечки диспензер за мултифункционални таблети. 

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ДИСПЕНЗЕР ЗА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ТАБЛЕТИ
ДИСПЕНЗЕР ЗА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ТАБЛЕТИ

340ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис

Изработен е од висококвалитетна пластика и е наменет за бавно и рамномерно разложување на мултифункционалните таблети во вашиот базен. Во него собира до 3 таблети од 200gr. 

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ДИСПЕНЗЕР ЗА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ТАБЛЕТИ”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка