ДЕЛУКС ПЛИВАЧКИ ТЕРМОМЕТАР

Додади во омилениДодаден во омилениИзбришан од омилени 0

260ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

ДЕЛУКС ПЛИВАЧКИ ТЕРМОМЕТАР

Термометарот е изработен од висококвалитетна пластика. Благодарение на својот дизајн, термометарот ја мери температурата подлабоко од површината на водата, со цел поверодостојни податоци за температурата на водата. 

Достава од Флуид Проект 150 ден.
За нарачка од Флуид Проект над 3000 ден. доставата е бесплатна.
Производот ќе биде испратен за 3-5 работни денови
ДЕЛУКС ПЛИВАЧКИ ТЕРМОМЕТАР
ДЕЛУКС ПЛИВАЧКИ ТЕРМОМЕТАР

260ден    
Достава: 150 ден. Дополнете ја кошничката за уште 3000 ден за бесплатна достава.

Опис

Рецензии (0)

Рецензии

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Напишете рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете прв кој ќе напише рецензија за “ДЕЛУКС ПЛИВАЧКИ ТЕРМОМЕТАР”

Повеќе понуди

Нема понуди за овој продукт!
Plaza.mk - online shopping mall
Logo
Промени лозинка